Kategorie

Puškohledy

Puškohledy

Dnešní trh s puškohledy nabízí mnohé variace optik. Střelec má tak na výběr z mnoha průměrů objektivu, tubusu, z mnoha variant či rozsahů zvětšení,  puškohledů atd. Jedním z velmi důležitých faktorů pro výběr optiky je v poslední době i možnost volby ohniskové roviny puškohledu. Tento parametr optiky by se neměl zanedbávat, protože může velmi pomoci střelci při střelbě a jen málokdo si dokáže plně uvědomit výhody a nevýhody jednotlivých provedení. Puškohledy můžeme z tohoto hlediska rozdělit na optiky s osnovou v první ohniskové rovině (FFP - First Focal Plane) a nebo v druhé ohniskové rovině (SFP - Second Focal Plane). Každé z těchto provedení má své výhody a nevýhody a záleží jen na střelci, který pohled na věc je pro jeho využití ten lepší. Dnešních výrobci puškohledů nabízí u některých svých optik provedení FFP anebo SFP.  Vycházejí tak vstříc střelcům a dávají tak možnost výběru té vhodnější varianty.

První Ohnisková rovina- Frst Foacal Plane (FFP)

Druhá Ohnisková rovina – Second Focal Plane (SFP)

Puškohledy - Kategorie

Nejprodávanějši v kategorii Puškohledy

1
Sada pro vyrovnání optiky při montáži
Sada pro vyrovnání optiky při montáži - Na objednávku
Sada pro profesionální a přesnou montáž puškohledu. Pomůže Vám při vodorovném uložení zbraně a následném vodorovném uložení optiky, čímž si zajistí..
850,00 Kč
Bez daně: 702,48 Kč
2
Libela na puškohled (tubus 30mm)
Libela na puškohled (tubus 30mm) - Není na skladě
Libela (vodováha) pomáhá k udržení vždy shodné (vodorovné) polohy zbraně při výstřelu. Díky tomu Vám nebudou zásahy "cestovat" po terči ..
850,00 Kč
Bez daně: 702,48 Kč
3
Puškohled Vortex Strike Eagle 1-6x24
Puškohled Vortex Strike Eagle 1-6x24 - Na objednávku
Puškohled Vortex Strike Eagle 1-6x24, AR-BDC Puškohled z nové řady od firmy Vortex Puškohled Viper Strike Eagle ..
7 999,00 Kč
Bez daně: 6 610,74 Kč